Studenci trzeciego roku filologii angielskiej studiów stacjonarnych zrealizowali kolejny projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym. W okresie marzec-maj 2019 przygotowali i wystawili dwukrotnie bajkę pt. „Little Red Riding Hood”/„Czerwony Kapturek” dla dzieci z Przedszkoli Miejskich nr 4 i nr 18 w Gorzowie Wielkopolskim.

Studenci gorliwie uczestniczyli w próbach przedstawienia, przygotowali scenografię i atrakcyjne kostiumy. Przedszkolaki oglądały przedstawienie z ogromnym zainteresowaniem, a swoje zaangażowanie wyrażały głośno powtarzając usłyszane słowa w języku angielskim. Po przedstawieniu studenci przeprowadzili zabawę ruchową do piosenki z wykorzystaniem przygotowanych przez dzieci kwiatków w różnych kolorach. Dzieci śpiewały po angielsku i bawiły się bardzo chętnie.

Realizację projektu należy uznać za niezwykle udaną, studenci: Małgorzata Andryszczak, Sara Bilińska, Katarzyna Grabowska, Karolina Machelska, Roksana Kaprzyk oraz Paweł Zimnawoda zasługuję na słowa uznania oraz podziękowanie za włożony wysiłek, starania i ogromne zaangażowanie.

Studentom serdecznie podziękowały wdzięczne przedszkolaki i ich wychowawczynie.

Do podziękowań dołącza się również autorka tej informacji – opiekun projektu,

Magdalena Witkowska

 

Lokalizacja

Kontakt

Back to top