Komunikaty i ogłoszenia

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na spektakl pt. "Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna"

Termin: 16.05.2018r., godzina 19:00

Cena biletu: 20 zł

Koszt biletu dla pracownika: 10 zł.

Zapisy pod numerem 95 72 79 542 (P. Helena Rutkowska)

 

 

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na koncert, który odbędzie się w Jazz Clubie Pod Filarami w dniu 10.03.2018 o godzinie 19:30.

 

Koszt biletu dla pracownika: 50 zł/osoba.

Zapisy pod numerem telefonu 95 72 79 542 (Helena Rutkowska)

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża informuje o wprowadzeniu nowych wzorów dokumentów dotyczących świadczeń socjalnych, które dostepne są w zakładce: Dla pracowników / Druki do pobrania. Regulamin wraz z załącznikami dostepny jest na stronie BIP Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Pracownicy, którzy nie otrzymali PIT-ów mogą zgłosić się po odbiór do Działu Płac.

Pracownicy funkcyjni którzy nie otrzymali kalendarzy ściennych lub książkowych - proszę o kontakt z Działem Promocji i Informacji pod nr tel. 095 7216 053 lub o informacje e-mailową na : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informujemy o możliwości skorzystania z porad psychologa uczelnianego. Pani psycholog, specjalista Anna Chojnacka-Czachór, będzie do dyspozycji studentów, jak również pracowników. Istniej również możliwość dostosowania godzin do Państwa potrzeb. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z psychologiem pod adresem meilowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 609209134.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top